Täname külastamast meie veebipoodi!
Meie lehelt leiate põnevaid tooteid, mis on väga populaarsed laias maailmas ja nüüd pakume neid Teilegi ning laiendame oma valikult pidevalt.

Jackpot-Deal toob Teieni toote(d), mille märksõnadeks on:

 • Vajalik, lahendab probleeme ja tihti ka innovaatiline lahendus.
 • Mõistlik hinna ja kvaliteedisuhe
 • Palju positiivset tagasisidet klientidelt

JACKPOT DEAL: hea toode, mõistlik hind, võimalus saada soodne veelgi soodsamalt ja turvaline ost = väga hea võiduväärne tehing 🏆

LIITUGE KA MEIE UUDISKIRJAGA, et olla kursis pakutavate toodete, hindade ja uute pakkumistega, sest meie poest leiate alati superpakkumisi ja allahindlusi.

ALLAHINDLUSKOOD: Kui ostate rohkem kui ühe toote ja kasutate maksmisel koodi JACKPOT, saate allahindlust -15%. Seega ärge kahelge ja tehke oma Jackpot Deal juba täna ;)

TURVALISUS: JackpotDeal OÜ on Eestis registreeritud ametlik firma, millel on omanikuvastutus ja seega saate olla kindel, et Teie ostud ka kohale jõuavad ning Te ei pea muretsema, et jääte oma tootest või rahast ilma.  Leiame alati lahenduse!

MAKSMINE: Meie veebipoes saate maksta kõigi tuntumate maksesüsteemidega Eestis kasutades oma pangalinki või pangakaarti. Seega ka maksmisel on kõik väga turvaline ja käepärane, kasutades maksekeskuse teenuseid. Näidet maksmisest saab näha ka SIIN!


KAUBA KÄTTESAAMINE
Kauba saate kätte 8-25 päeva jooksul peale maksmist Itella pakiautomaadist, mille olete maksmisel ostukorvis valinud. Erandina võib tulla pakk ka mõnda teise pakiautomaati, aga kindlasti see asub valitu läheduses. Keskmine tarneaeg on 10-15 päeva ja loomulikult saate jälgida ka oma paki teekonda, et olla veelgi kindlam oma ostus/ostudes. Paki kohale jõudes, saadab postiteenus Teile teavituse ja uksekoodi sms ja/või e-maili teel. Paki jälgimise juhendit näete SIIN!


MIKS SELLINE TARNEAEG?
Soovime pakkuda soodsaid hindu. Me väldime ladustamiskulusid ja saadame tellimused tootjatelt otse Teieni.

EESTIST VÄLJAPOOLE
paki saatmine on samuti võimalik. Toote hind ja postikulu sellest ei muutu. Sel juhul saadetakse toode aadressijärgsesse kohalikku postiteenuse asutusse.

   TAGASISIDE
   Igat sorti küsimuste ja probleemide korral kontakteeruge meiega julgelt. Kui Teil on ideid/soovitusi/ettepanekuid, milliseid tooteid meie veebipoes näha soovite - andke julgelt sellestki teada!
   Vastame kindlasti 24h jooksul
   läbi online-chat akna või kirjutage: info@jackpot-deal.ee


   Tervitused ja meeldivat koostööd soovides,
   Jackpot-deal.ee

   JackpotDeal OÜ
   Registrikood: 16038140
   KMKR EE102368886